Ogłoszenia duszpasterskie 27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.10.2022

Ogłoszenia duszpasterskie 27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.10.2022

1. Mieszkańcom Czarnej dziękujemy za prace porządkowe na cmentarzu przed wczorajszą uroczystością 83 rocznicy ostatniej bitwy w wojnie obronnej 1939 r. Jeszcze raz poprosimy was o pomoc na cmentarzu przed uroczystością Wszystkich Świętych.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie NS, adoracja, różaniec i procesja Eucharystyczna będą po Mszy św. o godz. 10.00
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Zachęcamy do udziału w Eucharystii.
  4. Zachęcamy wszystkich parafian do udziału w codziennej modlitwie różańcowej, która w zwykłe dni jest o godz. 16.15
  5. Rozprowadzamy kalendarze rolników (35 zł) oraz z ziołami (10 zł)
  6. Możemy już zaopatrywać się w kartki wypominkowe, które wyłożone są na stolikach obok prasy. Zgodnie z długoletnią tradycją, razem z ofiarą wypominkową każda rodzina składa też ofiarę na całoroczne utrzymanie cmentarza. Czytelnie wypełnione kartki wypominkowe przynosimy do zakrystii.
  7. W najbliższą niedzielę – 9.10 – przeżywać będziemy Uroczystość Odpustową poświęconą uczczeniu Matki Bożej Różańcowej. Sumie odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył oraz wygłosi Słowo Boże kanonik Marian Banasiuk, proboszcz parafii Wojcieszków. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej uroczystości wszystkich parafian i gości.
  8. W prasie katolickiej:
  9. Odeszli do wieczności:

+ Zbigniew Gryglicki z Serokomli

+ Irena Sikora z Rudy

+ Helena Żelazek z Woli Bukowskiej

+ Irena Bisek z Hordzieży

+ Wacław Tureczek z Puław

Jutro zaś o godz. 11.00 będzie pogrzeb + Antoniego Pytlaka z Bielan, poprzedzony modlitwą różańcową.