Jesteś tutaj:

Kategoria: Inne ogłoszenia

Więcej o Życzenia dla ks. Artura z okazji 18 rocznicy Święceń Kapłańskich

W niedzielę 21 czerwca na mszy o godz. 10.00 delegacje poszczególnych grup parafialnych w imieniu własnym i wszystkich parafian złożyły życzenia ks. Arturowi z okazji 18 rocznicy Święceń Kapłańskich. Wzruszające słowa dopełnione pięknymi kwiatami, stworzyły piękną atmosferę, która pozwoliła księdzu Arturowi wrócić na chwilę do tamtego dnia, kiedy oddał swoje życie Panu Bogu. Więcej “Życzenia dla ks. Artura z okazji 18 rocznicy Święceń Kapłańskich”

Więcej o Apel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łukowie apeluje do osób, które w dniu 11 czerwca b.r. (Boże Ciało) o godz. 10:00 uczestniczyły we Mszy św. w kościele p.w. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Serokomli i siedziały po prawej stronie wejścia głównego w trzech ostatnich rzędach ławek pod chórem, aby pilnie zgłaszały się telefonicznie lub mailowo do Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łukowie.

Więcej “Apel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego”

Więcej o 35 rocznica Święceń Kapłańskich proboszcza naszej parafii ks. Kanonika Henryka Domańskiego

W niedzielę 7 czerwca na Mszy Świętej o godz. 10.00 w uroczysty sposób obchodziliśmy 35 rocznicę Święceń Kapłańskich proboszcza naszej parafii ks. Kanonika Henryka Domańskiego. Przedstawiciele wspólnoty parafialnej oraz Służby Liturgicznej złożyli mu najserdeczniejsze życzenia. Oprawa Mszy Świętej była bardzo uroczysta i podkreślona pięknym śpiewem. Podniosłość tej mszy podkreślała Uroczystość Trójcy Świętej, którą obchodziliśmy w tę niedzielę. Więcej “35 rocznica Święceń Kapłańskich proboszcza naszej parafii ks. Kanonika Henryka Domańskiego”

Więcej o Dekoracja wspominająca Jana Pawła II

Każdy kto wejdzie do naszej świątyni lub na naszą stronę internetową poczuje tego Ducha, który natchnął nas, aby w tym trudnym czasie nie zapomnieć o naszym największym orędownikiem u Pana Boga. W każdy możliwy sposób chcemy uczcić 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, dlatego nasz kościół wzbogaca piękna dekoracja wspominająca Jana Pawła II. Więcej “Dekoracja wspominająca Jana Pawła II”

Do góry