Życzenia imieninowe dla Wikariusza Parafii Serokomla Księdza Artura Petkowicza

Życzenia imieninowe dla Wikariusza Parafii Serokomla Księdza Artura Petkowicza

Kochany Księże Arturze!

W dniu Twoich imienin pragniemy złożyć Ci, z głębi naszych serc płynące- najszczersze życzenia.

Życzymy Ci, aby na wszystkich drogach i ścieżkach Twojego życia towarzyszył Ci Jezus Chrystus. Niech On będzie z Toba na każdym miejscu, z każdą myślą i każdym czynem.

Życzymy Ci, abyś po drodze nie zgubił swojego uśmiechu, cierpliwości, wielkiego serca, ciepłych dłoni, ogromnej wiary i zaufania do Jezusa.

Życzymy Ci, abyś mógł liczyć na innych ludzi, którzy pomogą i będą Cię wspierać nie po to, aby świecić Twoim światłem, ale którzy ukryci gdzieś w cieniu zawsze są przy Tobie.

Niech Matka Boża otacza Cię swoją matczyną miłością.

Twoja obecność wśród nas to wielkie błogosławieństwo, dlatego składamy dziś cześć i dziękczynienie Panu Bogu, że dał nam kolejny rok, abyśmy mogli Cię jeszcze lepiej poznać, słuchać Twojego słowa i cieszyć się po prostu Twoją obecnością.

Tobie zaś dziękujemy za niegasnącą miłość do Boga i człowieka.

Dziękujemy Ci za twoje bezkompromisowe podejście do wiary, uczciwość i autentyczność. Za to, że kiedy głosisz słowo Boże, nie próbujesz głosić siebie. Dzięki Twojej konsekwencji, a czasem też mocnym słowom, budzisz nasze sumienia i nie pozwalasz osiąść na brudnej mieliźnie, stwarzającej pozory spokoju i bezpieczeństwa.

Księże Arturze, masz niesamowity dar przyciągania do siebie ludzi. Może to dzięki miłości do dzieci, może dzięki temu, że szanujesz ludzi starszych i chorych. Może to ten uśmiech, którym darzysz nas na ulicy, albo pstryczek w nos w najmniej odpowiednim momencie? Pielęgnuj ten dar i nie daj go zagłuszyć. Bo to bardzo cenny dar!

Kończąc już, pragniemy jeszcze zapewnić Cię o naszym modlitewnym wsparciu. Wczoraj mieliśmy liturgiczne wspomnienie Św. siostry Faustyny. Jedno jej zdanie jakoś szczególnie pasuje do Ciebie i niech ono przyświeca Twojej kapłańskiej posłudze.

„ Miłość ma tylko znaczenie, ona podnosi najdrobniejsze czyny nasze w nieskończoność.”