Wizyta Św. Mikołaja

Powiększ obraz

W niedzielę 01 grudnia rozpoczęliśmy nowy rok liturgiczny oraz radosny czas oczekiwania na przyjście Pana Jezusa- Adwent.

Aby podkreślić ten szczególny czas  naszą parafię odwiedził  Św. Mikołaj. Niezwykły gość nie zawiódł dzieci, które bardzo licznie przybyły do Kościoła i przyniósł ze sobą ogromny wór pełen słodkości. Wszystkie dzieci, i te duże i te małe, przyjęły Św. Mikołaja z wielką radością i przejęciem. Chyba nie spodziewały się, że tak szybko dostaną pierwsze prezenty! Z resztą, świąteczna atmosfera udzieliła się również rodzicom i wszystkim obecnym w kościele.

Spotkanie uświetniła schola parafialna, która pięknym śpiewem sprawiła, że niejednemu dorosłemu zakręciła się łezka w oku, a Św. Mikołaj poczuł się jak w domu.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wizyty Św. Mikołaja, a zwłaszcza księdzu Arturowi, który nie szczędzi sił i co roku robi wszystko, by ta wizyta była wyjątkowa, księdzu Henrykowi oraz scholii parafialnej.