Sakrament Bierzmowania 2018

Powiększ obraz

Sakrament Bierzmowania 2018

”Gdy Duch Święty zstąpi na Was, będziecie moimi świadkami.”   Dz 1,8

            17 października 2018r. w naszej parafii ponad 100 osób przyjęło sakrament dojrzałości chrześcijańskiej z rąk Księdza Biskupa Kazimierza Gurdy.

Koordynatorem przygotowania młodzieży był Ks. Artur Petkowicz, z pomocą katechetek: Danuty Drejka, Jolanty Kuźma, Grażyny Sitarskiej.

Kandydaci do przyjęcia sakramentu bierzmowania przygotowywali się w czasie roku liturgicznego przez celebracje takie jak: różaniec, roraty, droga krzyżowa, gorzkie żale, nabożeństwa fatimskie, nabożeństwa majowe, czuwanie modlitewne, …

 

Wszystkim, którzy przyjęli sakrament dojrzałości chrześcijańskiej życzymy – mocnej wiary i pięknego życia; doświadczenia błogosławionych darów Ducha Świętego. Niech przyjęty z wiarą sakrament obficie rozleje na Was swe łaski.

Katecheci