Jesteś tutaj:

Miesiąc: marzec 2020

Więcej o Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda wydał rozporządzenie na czas trwającej epidemii koronawirusa oraz obchodów Wielkiego Tygodnia i Triduum Paschalnego.

Rozporządzenie Biskupa Siedleckiego KAZIMIERZA GURDY na czas trwającej epidemii koronawirusa oraz obchodów Wielkiego Tygodnia i Triduum Paschalnego. Więcej “Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda wydał rozporządzenie na czas trwającej epidemii koronawirusa oraz obchodów Wielkiego Tygodnia i Triduum Paschalnego.”

Więcej o We Mszy Świętej nie może uczestniczyć jednocześnie więcej niż 5 wiernych… Komunikat Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy

Między innymi o zasadach i ograniczeniach związanych z uczestnictwem we Mszy św. informuje Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda w specjalnym komunikacie. Zarządzenie zostało wydane 24 marca w związku z wprowadzonymi przez organy państwowe kolejnymi ograniczeniami. Więcej “We Mszy Świętej nie może uczestniczyć jednocześnie więcej niż 5 wiernych… Komunikat Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy”

Więcej o Transmisja Mszy Świętej z siedleckiej katedry /AUDIO/VIDEO/

W związku z epidemią koronawirusa Episkopat Polski wydał zalecenie, by osoby szczególnie narażone na zakażenie oraz ci, którzy obawiają się wirusa, pozostali w niedzielę w domu i wysłuchali Mszy Świętych dzięki środkom masowego przekazu. W najbliższą niedzielę, 22 marca zachęcamy do włączenia się w modlitwę poprzez Katolickie Radio Podlasie i portal podlasie24.pl. Więcej “Transmisja Mszy Świętej z siedleckiej katedry /AUDIO/VIDEO/”