Ogłoszenia duszpasterskie 33 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.11.2022

Ogłoszenia duszpasterskie 33 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.11.2022

1. W dzisiejszą niedzielę – 13 listopada:
    – przed Mszą św. o godz. 10.00 i 12.00 modlitwy wypominkowe;
    – taca na Caritas Diecezjalną z racji Światowego Dnia Ubogich;
    – XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – ofiary do puszek.
  2. W najbliższą niedzielę – 20 listopada – Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata zakończymy kolejny rok liturgiczny. Z tej racji:
    – po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia;
    – możliwość zyskania odpustu zupełnego za publiczne odmówienie aktu poświęcenia;
    – przed każdą Mszą św. modlitwy wypominkowe;
    – na Mszy św. o godz. 10.00 dziękczynienie Panu Bogu za posługę w naszej parafii ks. proboszcza Henryka, który z dniem 24 listopada zostanie proboszczem innej parafii.
  1.   sprawozdanie z 9 lat działalności duszpastersko-gospodarczej obecnego proboszcza.
  2. W prasie katolickiej:
  3. Odeszły do wieczności:

+ Irena Krasuska z Hordzieży

+ Kazimiera Krasuska z Nowej Rudy /jej pogrzeb będzie jutro o godz. 9.30, poprzedzony modlitwą różańcową /