Ogłoszenia duszpasterskie 32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.11.2022

Ogłoszenia duszpasterskie 32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.11.2022

1. Przed każdą Mszą św. w dniu dzisiejszym modlimy się za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach i za wszystkie dusze czyśćcowe. Przypominamy też, że przez cały listopad możemy składać kartki wypominkowe.
  2. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu  i adoracja z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  3. Parafia Adamów zaprasza w czwartek, 10 listopada o godz. 18.00 na Młodzieżowy Wieczór z Bogiem. Temat spotkania „Bądź wolny”.
  4. Na tablicach informacyjnych znajdziemy plakaty zachęcające do kina na film Prorok, oraz na spotkania dla kobiet.
  5. W najbliższy piątek – 11 listopada – przypada Święto Niepodległości. Msze św. w naszym kościele będą o godz. 10.00 i 12.00. O godz. 10.00 w szczególny sposób będziemy się modlić w intencji naszej Ojczyzny. Serdecznie zachęcamy parafian do udziału we wspólnej modlitwie i prosimy o wywieszenie flag narodowych.  / uwaga: intencje przyjęte pierwotnie na godz. 16.00 będą odprawione o godz. 12.00. Za zmianę przepraszamy/
  6. Komunikat /……………./
  7. W najbliższą niedzielę – 13 listopada:
    – przed każdą Mszą św. modlitwy wypominkowe;
    – taca na Caritas Diecezjalną z racji Światowego Dnia Ubogich;
    – XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – ofiary do puszek
  8. W prasie katolickiej:
  9. Odszedł do wieczności:

+ Józef Wacław Mazur z Serokomli