Ogłoszenia duszpasterskie 25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.09.2022

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie 25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.09.2022

 1. Dziękujemy panu organiście i scholi młodzieżowej za przewodniczenie nabożeństwu fatimskiemu w miniony wtorek, a mieszkańcom ul. Cmentarnej i Księżyzny za przygotowanie kościoła i placu. Bóg zapłać.
 2. W dzisiejszą niedzielę:
  – o godz.10.00 Msza św. z udziałem dzieci z klas I, II i III oraz ich rodziców w ramach 3-letniego przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. W szkole nadal są rozprowadzane specjalne podręczniki dla uczniów poszczególnych klas oraz ich rodziców;
  – przed każdą Mszą św. nabożeństwo wypominkowe / Uwaga! w Zakępiu modlitwy wspominkowe będą w przyszłą niedzielę (25.09) /;
  – po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie Rady gospodarczo-ekonomicznej;
  – taca na potrzeby gospodarcze parafii.
 3. Przypominamy, że Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w przyszłym roku została zaplanowana na 6 maja (sobota ) o godz. 10.00 Rocznica zaś Pierwszej Komunii Świętej będzie w niedzielę 14 maja o godz. 10.00
 4. W przyszłą niedzielę (25.09) taca będzie zbierana na ogrzewanie kościoła.
 5. Na tablicach ogłoszeniowych zainteresowane osoby znajdą informacje:
  – o 12 Diecezjalnej Pielgrzymce Mężczyzn do Pratulina (2.10);
  – o Kodeńskim Wieczerniku Akademickim (25.09);
  – o Duszpasterstwie Akademickim w Siedlcach;
  – o Duszpasterstwie Rodzin Diecezji Siedleckiej.
 6. W prasie katolickiej:
 7. Odeszła do wieczności:
  + Regina Płowaś z Hordzieży