W niedzielę 23 stycznia br. na Mszy Świętej o godzinie 10.00 modliliśmy się w intencji Księdza Proboszcza z okazji imienin.

Powiększ obraz

W niedzielę 23 stycznia br. na Mszy Świętej o godzinie 10.00 modliliśmy się w intencji Księdza Proboszcza z okazji imienin. Jak co roku, delegacje poszczególnych Grup Parafialnych, złożyły życzenia Czcigodnemu Solenizantowi oraz podziękowały za trud jaki wkłada w codzienną pracę duszpasterską.

Drogi Księże Henryku.
Gromadzimy się dziś przed ołtarzem Pana, by podziękować Mu za Twoją obecność wśród nas i razem z Tobą świętować Twoje imieniny. Dlatego przyjmij te kwiaty i życzenia, które w imieniu Służby Liturgicznej Ołtarza, Scholi Parafialnej, Katechetów, Rady Parafialnej, a przede wszystkim całej naszej rodziny parafialnej pragniemy Ci złożyć.
Życzymy Ci mocy Ducha Świętego, który ożywia i prowadzi Twoje życie drogami Jezusa.  Niech On będzie Twoim drogowskazem, przyjacielem i pocieszycielem. Niech Chrystus umacnia Cię w kapłańskiej posłudze i pomnaża radość wypływającą z bycia z innymi i dla innych.
Życzymy Ci, aby ogarniała Cię moc Bożego pokoju i niegasnąca wiara w Bożą obecność w każdym momencie Twojego życia.
Życzymy Ci, abyś nieustająco cieszył się dobrym zdrowiem, jasnym umysłem i spokojem ducha, ale też dużo sił, cierpliwości, kreatywności i mądrości.
Dziś, w Niedzielę Słowa Bożego, jeszcze mocniej życzymy Ci, abyś z ogromną mocą, odwagą i przekonaniem głosił, że Jezus jest naszym Panem. Niech Twoja wiara i ciężka duszpasterska praca będzie dla nas przekonaniem, że to wszystko ma sens, a w tej wspólnocie każdy z nas jest tak samo ważny i potrzebny. Słowo Boże niech nas łączy i jednoczy.
Księże Henryku, dziękujemy Ci, że jesteś z nami. Dziękujemy Panu Bogu za Twoją obecność. Naszym duchowym prezentem jest nasza codzienna modlitwa za Ciebie i te wszystkie myśli, które przywiodły nas dzisiaj do świątyni.
Niech Pan Bóg Cię błogosławi i prowadzi każdego dnia tego nowego roku.
Szczęść Boże.