Ogłoszenia duszpasterskie – CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.07.2017

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie – CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.07.2017

 1. Przypominamy, że Msze św. w zwykłe dni są; we wtorki i czwartki o godz. 7.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.

 2. Na remont parkanu w minionym tygodniu złożono ofiary: /……………………/

 3. Wpłynęła również jedna ofiara w wysokości 200 zł na wykonanie ogrzewania w kościele – bezimiennie z Serokomli. Bóg zapłać.

 4. Na tablicach ogłoszeniowych znajdziemy informacje:

 1. o pielgrzymkach pieszych i autokarowych

 2. o przygotowaniach do PPP na Jasną Górę i możliwościach duchowego pielgrzymowania oraz przekazywania intencji /pielgrzymki duchowej/

 3. o możliwości zamieszkania w siedleckiej Bursie /młodzież męska/

 4. o możliwości podjęcia nauki w Diecezjalnym Studium Muzyki Kościelnej w Siedlcach

 5. o terminach udzielania sakramentu chrztu św. w naszej parafii do końca tego roku i w r. 2018 /………………………………/

 1. W dzisiejszą niedzielę /zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią/ po każdej mszy św. zbieramy przy kościele ofiary pieniężne na pomoc w budowie Domu Pielgrzyma w Pratulinie /………………../

 2. W najbliższy czwartek – 13 lipca – o godz. 20.00 kolejne nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył chór parafialny. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i zachęcamy do zabrania ze sobą lampionów.

 3. W najbliższą niedzielę – 16 lipca – przybędzie do nas misjonarz z Ukrainy, O. dr Marek Kowalski, Paulin, który przez całą niedzielę będzie się modlił razem z nami a po każdej mszy św. będzie zbierał ofiary pieniężne na budowę sanktuarium maryjnego na Ukrainie. Przygotujmy się na to spotkanie z misjonarzem.

 4. W prasie katolickiej: