Ogłoszenia duszpasterskie TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.07.2017

TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.07.2017

1. W miniony piątek /30 czerwca/ zakończył pracę w naszej parafii ks. Piotr Orłowski, który z dniem 1 lipca rozpoczął pracę w parafii Kotuń k/Siedlec. Ks. Piotrowi dziękujemy za 2-letnią posługę w naszej parafii i życzymy wszelkiego dobra na kolejnej placówce duszpasterskiej.

2. Z radością witamy w naszej parafii kolejnego ks. wikariusza, ks. mgr Artura Petkowicza i życzymy mu apostolskiej gorliwości, życzliwości do i od nowych parafian oraz samych sukcesów w pracy duszpasterskiej.

3. Na tablicach ogłoszeniowych znajdziemy informacje:

1. o pielgrzymkach

2. o imprezie integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pt. „ Bądźmy Razem” w dniu 9.07.2017 nad Zalewem „ Zimna Woda” w Łukowie.

3. o możliwości zamieszkania w Bursie św. Stanisława Kostki w Siedlcach

1. Na remont parkanu w minionym tygodniu złożono ofiary: /…………………./

1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja Eucharystyczna po mszy św. o godz. 10.00

2. Dziś również – zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią – po każdej mszy św. rozprowadzamy cegiełki na budowę Domu Pielgrzyma w Pratulinie /…………………………………../

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Zapraszamy serdecznie do udziału we mszy św.

4. Od dnia 28 czerwca i przez najbliższe dwa tygodnie nasza parafia ma zaszczyt gościć młodzież Oazową z terenu naszej diecezji. Witamy bardzo serdecznie ks. Grzegorza Marczuka, Opiekuna tej młodzieży, samą młodzież oraz wszystkich Animatorów i inne zaangażowane osoby.

5. Przypominamy, że Msze św. w zwykłe dni są; we wtorki i czwartki o godz. 7.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00

6. Do kancelarii parafialnej – poza nagłymi przypadkami – starajmy się przychodzić bezpośrednio po mszy św./rano we wtorki i czwartki, – wieczorem w pozostałe dni – oprócz niedziel/

1. W prasie katolickiej:

2. Odszedł do wieczności:

+ Bogdan Lajter z Józefowa Dużego