Zapytanie ofertowe na wykonanie prac remontowych oraz konserwatorsko-restauratorskich przy kościele pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Serokomli

Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Stanisława Biskupa    i Męczennika w Serokomli  (dalej zwana: Zamawiającym) zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu zakupowym, którego przedmiotem jest: „Wykonanie , w ramach zadania dofinansowanego z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Zadanie będzie składać się z następujących części:

Część 1. prace remontowe – malowanie kościoła pw.  Św. Stanisława Biskupa  i Męczennika w Serokomli.

Część 2. prace remontowe –  wymiana instalacji elektrycznej w kościele  pw.  Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Serokomli.

Część 3. remont i rozbudowa organów w kościele pw.  Św. Stanisława Biskupa  i Męczennika w Serokomli.

Część 4. Prace konserwatorsko-restauratorskie  przy 2 obrazach sztalugowych w kościele Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Serokomli

Zamawiający:  Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Serokomli,  ul.  Warszawska 19,  21-413 Serokomla.

Proboszcz parafii – ks. Paweł Florowski

Tel. (25) 606-315-105,  e-mail: kancelaria@parafiaserokomla.pl,

Termin składania ofert – 26 sierpnia  2024 r., godz. 15:30, miejsce – kancelaria parafialna Parafii pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Serokomli  Warszawska 19, 21-413 Serokomla

Aktualizacja 30.08.2024 r.