Pielgrzymka dziękczynna 2017

8 maja 2017roku dzieci naszej parafii wyjechały na pielgrzymkę dziękczynną do rożnych miejsc naszej diecezji. Pielgrzymka odbyła się pod przewodnictwem Księdza Piotra Orłowskiego, katechetek Danuty Drejka, Jolanty Kuźma. Uczniowie klas trzecich wspólnie z rodzicami i wychowawcami klas, modlili się dziękując za dar Eucharystii w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej, w Parafii Trójcy Świętej w Janowie Podlaskim, Sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Pratulinie. Pielgrzymi uczestniczyli we Mszy Świętej, procesji eucharystycznej w Pratulinie. Poznali historię Unitów Podlaskich. Pobyt zakończono wspólną zabawą na boisku i placu zabaw, przy pieczeniu i spożywaniu smacznych kiełbasek.