Ogłoszenia duszpasterskie –SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY – 21.05.2017

Ogłoszenia duszpasterskie – parafia Św. Stanisława BM.

SZÓSTA  NIEDZIELA  WIELKANOCY –  21.05.2017

1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii panią Monikę Grajewską, która swoim śpiewem towarzyszy nam podczas każdej Mszy św. Po każdej Mszy św. będzie też możliwość nabywania płyt z jej nagraniami, do czego serdecznie zachęcamy /będzie to forma naszego podziękowania za jej obecność wśród nas/.
  2. Zachęcamy wszystkich parafian do udziału w nabożeństwach majowych, które w zwykłe dni są o godz. 16.40, a w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00
  3. Na tablicach ogłoszeniowych znajdziemy informacje:
  1. XXIV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej /w Siedlcach/
  2. II Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Pratulina /niedziela 28 maja/
  3. Święto Dziękczynienia /Warszawa, dnia 4 czerwca  /
  1. W minionym tygodniu na remont parkanu złożono ofiary /…………………./
  2. W minionym tygodniu odbyły się procesje błagalne o uświęcenie pracy rolnika i każdej innej pracy. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie ołtarzy, trasę przemarszu i za złożone ofiary.
  3. Parafian, którzy już się modlili podczas procesji o uświęcenie każdej ludzkiej pracy, zapraszamy teraz na Mszę św. w ich intencji:
  • we wtorek /23.05/ na 17.30 mieszkańców Karoliny i Bielan
  • w środę /24.05/ na 17.30 mieszkańców Józefowa i Pieniek /wieś/
  1. w piątek /26.05/ na 17.30 mieszkańców Pieniek Krzywdy i Czarnej
  1. Kolejne Msze św. ogłosimy w przyszłą niedzielę
  2. W tym zaś tygodniu zaplanowane są następujące poświęcenia: /…………../
  3. W środę – 24 maja – o godz. 18.00 konferencja chrzcielna.
  4. W piątek – 26 maja – rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego i Dzień Matki. Serdecznie zapraszamy.
  5. W najbliższą niedzielę – 28 maja – po każdej Mszy św. będzie prowadzona zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie / ta zbiórka powinna być 4.06 ale w tym dniu będziemy gościć w naszej parafii Katolickie Radio Podlasie/
  6. W prasie katolickiej;
  7. Odeszła do wieczności:

+ Magdalena Sławińska z Józefowa.