Ogłoszenia duszpasterskie – PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY – 14.05.2017

Powiększ obraz

PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY – 14.05.2017

 1. Jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w dobre przygotowanie i przeżycie uroczystości Odpustowej ku czci Św. Stanisława, Patrona naszej parafii.

 2. W minionym tygodniu na remont parkanu złożono ofiary /…………………./

 3. W minionym tygodniu odbyły się procesje błagalne o uświęcenie pracy rolnika i każdej innej pracy. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie ołtarzy, trasę przemarszu i za złożone ofiary.

 4. Parafian, którzy już się modlili podczas procesji o uświęcenie każdej ludzkiej pracy, zapraszamy teraz na Mszę św. w ich intencji:

 1. w poniedziałek /15.05/ na 17.30 mieszkańców Bronisławowa i Kolonii Wólka

 2. we wtorek /16.05/ na 17.30 mieszkańców Rudy i Nowej Rudy

 3. w środę /17.05/ na 17.30 mieszkańców Wólki i Hordzieży

 4. w czwartek /18.05/ na 17.30 mieszkańców Woli Bukowskiej i Kolonii Wschodniej

 1. W tym zaś tygodniu zaplanowane są następujące poświęcenia: /…………../

 2. W dniu wczorajszym /13 maja/ grupa naszych parafian uczestniczyła w diecezjalnych uroczystościach z okazji 100-lecia objawień fatimskich, udając się w pielgrzymce autokarowej do Górek k/Garwolina.

 3. Również w dniu wczorajszym przeżyliśmy o godz. 20.00 nabożeństwo fatimskie, w którym uczestniczyła dość duża grupa wiernych. Serdeczne Bóg zapłać składamy wszystkim, którzy byli zaangażowani w przygotowanie i przebieg tego nabożeństwa /schola młodzieżowa wraz ze swoimi opiekunami; pani Danuta Drejka, osoby odpowiedzialne za przygotowanie poszczególnych stacji i wiele innych osób/. O zaangażowanie przy kolejnym nabożeństwie prosimy mieszkańców Wólki

 4. W najbliższą niedzielę – 21 maja – przybędzie do naszej parafii Pani Monika Grajewska, która swoim śpiewem ubogaci liturgię. Po każdej Mszy św. będzie możliwość nabywania płyt z jej nagraniami.

 5. Odeszła do wieczności: + Magdalena Sławińska z Józefowa. Jej pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz.12.30