Wyjazd do Ołtarzewa

Powiększ obraz

Z inicjatywy Księdza Proboszcza Pawła Florowskiego grupa parafian 12 marca 2023r  wyjechała do Ołtarzewa, aby wziąć udział w Misterium Męki Pańskiej przygotowanej przez  kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego w  Ołtarzewie.  

Tradycja przygotowywania Misteriów w Ołtarzewie ma już prawie 70 lat, tegoroczny  spektakl nosi tytuł “Marana Tha!” i został napisany oraz wyreżyserowany przez kl. Pawła  Strojewskiego SAC. Można powiedzieć, że jest to opowieść o Bogu, który czeka na  zaproszenie ze strony człowieka, aby dać mu siebie w całości. 

Pielgrzymi zadowoleni, ubogaceni duchowo wrócili do domu. Padały pytanie – gdzie będzie  kolejny wyjazd. 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji wyjazdu.

 

Danuta Drejka