Ogłoszenia duszpasterskie – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 17.04.2017

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 17.04.2017

1. Drugi dzień Wielkanocny to dzień KUL-u. Modlimy się za pracowników i studentów tej uczelni oraz wspieramy ofiarami składanymi na tacę.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakimkolwiek stopniu pomogli w przygotowaniach oraz przeżyciu Świąt Wielkanocnych, a w szczególności:

1. Ks. wikariuszowi za dekoracje kaplicy przechowania NS. oraz grobu PJ.

2. Paniom katechetkom

3. Panu organiście, chórowi oraz panu kościelnemu

4. Liturgicznej służbie ołtarza – Lektorom i kantorom- Bieli procesyjnej

5. Osobom zaangażowanym w przygotowanie dekoracji prezbiterium

6. Strażakom z miejscowej OSP oraz młodzieżówce strażackiej

7. Osobom, które ofiarowały różne produkty na stół wielkanocny

8. Członkom pocztów sztandarowych

1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnim czasie na ogólne potrzeby parafii: /…………………./

2. Na tablicach ogłoszeniowych zainteresowane osoby znajdą informacje o Katolickim LO im. Świętej Rodziny w Siedlcach.

3. Dzień dzisiejszy jest ostatnim dniem składania formularzy z duchowymi darami dla MB. Fatimskiej /czekamy na nie w zakrystii/

4. Przypominamy też o planowanej pielgrzymce autokarowej do Górek k/Garwolina na diecezjalne uroczystości 100 lecia objawień. Osoby chętne do udziału w tej pielgrzymce prosimy o zapisywanie się w zakrystii / potrzebny jest nr Pesel

5. Apel Bpa Kazimierza Gurdy o pomoc mieszkańcom Syrii /……………………../

6. Trwa Nowenna do Bożego Miłosierdzia przed niedzielą Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy codziennie wszystkich parafian na Mszę św. i Nowennę.

7. W najbliższy piątek /21.04/ z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

8. Najbliższa niedziela /23.04 /to NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Taca w tym dniu będzie zbierana na dzieła miłosierdzia świadczone przez diecezjalną CARITAS.