Ogłoszenia duszpasterskie – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 02.04.2017

PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 02.04.2017

1. Jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakimkolwiek stopniu przyczynili się do dobrego przygotowania oraz przeżycia Rekolekcji Wielkopostnych. Dziękujemy zaś w szczególności:

1. ks. Rekolekcjoniście i wszystkim innym kapłanom

2. paniom katechetkom

3. panu organiście i kościelnemu

4. lektorom, kantorom i ministrantom

5. paniom pracującym w kuchni

6. pani Agnieszce Ostrowskiej z Zagórza za ciasto i wszystkim innym osobom, które ofiarowały różne produkty na stół rekolekcyjny

1. Na tablicach ogłoszeniowych znajdziemy informacje:

1. o Ekstremalnej Drodze Krzyżowej Radoryż K. – Wola Gułowska

2. Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Siedleckiej

3. Ogłoszenie dyrektora Zespołu Szkół w Serokomli

4. O darach duchowych dla MB. Fatimskiej …. /deklaracje w zakrystii/

1. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 adoracja z racji pierwszej niedzieli miesiąca połączona z nabożeństwem Gorzkich Żali.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego

3. Bóg zapłać też za ofiary na wykonanie ogrzewania w naszym kościele

4. Od jutra rozpoczynamy przygotowanie bezpośrednie do uroczystości Pierwszej Komunii Św. Dlatego też dzieci klas trzecich /najlepiej z rodzicami / w tym tygodniu przychodzą na spotkanie do kościoła w poniedziałek i w środę na godz. 15.00.

5. W najbliższą środę – 5.04 – po Mszy św. popołudniowej zaplanowana jest konferencja dla rodziców naturalnych i chrzestnych. Zapraszamy.

6. W tym tygodniu przypada Pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

7. W najbliższy czwartek – 6.04 – w godz. od 15.00 do 17.00 planujemy odwiedzić w domach obłożnie chorych parafian aby ich przygotować na święta. Już dziś możemy zgłaszać chorych. Czekamy też na zgłoszenie się dwóch uczynnych kierowców, którzy nas zawiozą do chorych.

8. Najbliższa niedziela / 9.04 / to już Niedziela Palmowa rozpoczynająca w Kościele Wielki Tydzień. Błogosławieństwo palm przed każdą Mszą św.

1. podczas Mszy św. o godz. 10.00, w procesji z darami przyniesiemy do ołtarza skarbonki z Jałmużną Wielkopostną

2. po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie całej Rady Parafialnej.