Ogłoszenia duszpasterskie SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY – 22.05.2022

Ogłoszenia duszpasterskie SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY – 22.05.2022

1. W dzisiejszą niedzielę:
    – przed każdą Mszą św. modlimy się za zmarłych, szczególnie za polecanych w ostatnich wypominkach;
    – po Mszy św. o godz. 10.00 nabożeństwo majowe i początek Nowenny do Ducha Świętego przed udzieleniem sakramentu bierzmowania. Obecność Kandydatów na Nowennie obowiązkowa;
    – o godz. 12.00 Msza św. w intencji rolników i wszystkich ludzi pracy z okazji odbytych procesji dziękczynno-błagalnych w minionym tygodniu.
  2. W minionym tygodniu odbyły się ostatnie procesje błagalne o uświęcenie pracy rolnika i każdej innej pracy. Dziękujemy wszystkim osobom z każdej miejscowości zaangażowanym w przygotowanie ołtarzy, trasę przemarszu, za złożone ofiary i za przywożenie księdza oraz pana organisty.
  3. Jutro o godz. 15.30 spotkanie Kandydatów do sakramentu bierzmowania. Kolejne będą zapowiadane z dnia na dzień. Przypominamy, że sakrament bierzmowania będzie udzielony naszej młodzieży we wtorek – 31 maja – o godz. 18.00
  4. W środę – 25 maja – o godz. 18.00 katechezy chrzcielne. Zapraszamy rodziców i chrzestnych. Najbliższy chrzest jest planowany w niedzielę, 29 maja o godz. 12.00.
  5. Najbliższa Niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
  6. W prasie katolickiej;
  7. Odeszli do wieczności:

+ Helena Zwolińska z Kolonii Zachodniej

+ Józef Wrzosek