Ogłoszenia duszpasterskie PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 18.04.2022

Ogłoszenia duszpasterskie PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 18.04.2022

1. Drugi dzień Wielkanocny to dzień KUL-u i wyższych uczelni katolickich. Modlimy się za pracowników i studentów oraz wspieramy ofiarami składanymi na tacę.
  2. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakimkolwiek stopniu pomogli w przygotowaniach oraz przeżyciu Świąt Wielkanocnych, a w szczególności:
  3. osobom, które udekorowały świątecznie kościół oraz wykonały dekoracje kaplicy przechowania NS. i grobu PJ., a były to: ks. Artur, pani Ewa Krawiec wraz z synem Piotrem, pani Bożena Pytlik i Agata Szymanek oraz panowie Michał Piętosa, Tomasz Boreczek, Piotr Stolarczyk i Waldemar Deleżuch. Serdeczne Bóg zapłać.
    – paniom katechetkom;
    – panu organiście i panu kościelnemu;
    – liturgicznej służbie ołtarza z ks. Arturem na czele – lektorom i kantorom- bieli procesyjnej, mężczyznom od baldachimu;
    – strażakom z miejscowej OSP oraz młodzieżówce strażackiej;
    – członkom pocztów sztandarowych.
  4. Trwa Nowenna do Bożego Miłosierdzia przed niedzielą Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy codziennie wszystkich parafian na Mszę św. i Nowennę. Dziś ta Nowenna po Mszy św. o godz. 10.00
  5. I Katolickie LO w Siedlcach zaprasza uczniów klas VIII i ich rodziców na Dzień Otwarty Liceum. Odbędzie się on 22 kwietnia br. w godz. 9.00 – 16.00
  6. Spotkania z dziećmi klas trzecich oraz ich rodzicami w najbliższy czwartek o godz. 15.00 i w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00
  7. W najbliższy piątek /22.04/ z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  8. W sobotę – 23.04 – na godz. 15.00 zapraszamy na spotkanie Kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  9. Najbliższa niedziela /24.04 /to NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Taca w tym dniu będzie zbierana na dzieła miłosierdzia świadczone przez diecezjalną CARITAS.
  10. Również w najbliższą niedzielę, o godz. 12.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji pomordowanych przez Niemców w Józefowie Dużym.