Ogłoszenia duszpasterskie NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ –10.04.2022

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ –10.04.2022

  1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Niedzielę Palmową, czyli Męki Pańskiej, która rozpoczyna w Kościele Wielki Tydzień. Błogosławieństwo palm podczas każdej Mszy św. O godz. 10.00 procesja z palmami, na którą zapraszamy zwłaszcza dzieci.
  2. W ubiegłą niedzielę – 3 kwietnia – zakończyliśmy 8-dniowe Jubileuszowe Misje Ewangelizacyjne, do których przygotowywaliśmy się od długiego czasu. Bogu niech będą dzięki za ten święty czas, który oby przyniósł jak najwspanialsze duchowe owoce. Dziękujemy też ogromnej rzeszy ludzi dobrej woli za pomoc w przygotowaniu do tych Misji i w ich przebiegu. W sposób szczególny dziękujemy: /……………………………/
  3. Dzisiejsza taca jest na ogrzewanie kościoła
  4. W najbliższą środę – 13 kwietnia – zapraszamy o godz. 16.30 na ostatnią w tym roku Drogę krzyżową /w kościele/.
  1. Od najbliższego czwartku będziemy przeżywać Święte Triduum Paschalne /………../ Liturgia Wielkiego Czwartku oraz Wielkiego Piątku  będzie sprawowana o godz. 17.00, Wigilia Paschalna zaś /w Wielką Sobotę / o godz. 19.00
  1. Szczegółowe ogłoszenia odnośnie poszczególnych dni Triduum Paschalnego będą podawane na bieżąco, począwszy od Wielkiego Czwartku.
  1. 7. W prasie katolickiej:
  2. Odeszła do wieczności:

+ Leokadia Janczak pochodząca z naszej parafii