Ogłoszenia duszpasterskie PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 3.04.2022

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 3.04.2022

  1. Kończymy dzisiejszą niedzielą 8-dniowe Misje Jubileuszowe, dziękując przede wszystkim Panu Bogu za ten święty czas nawrócenia i łaski. Dziękujemy też ludziom, którzy przyczynili się do godnego przeżycia tego wydarzenia. Szczegółowe podziękowania ogromnej rzeszy zaangażowanych parafian będą w najbliższą niedzielę. Dzisiaj chciałbym podziękować głównie ojcom misjonarzom: O. Markowi Kowalskiemu i O. Justynowi Duszczykowi /………………………../ Dziękujemy tez serdecznie O. Adrianowi, Oblatowi z Kodnia /………………../
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pana Jezusa /……./
  3. Zachęcamy nadal do składania ofiar na cele charytatywne świadczone przez diecezjalną Caritas poprzez zakup świec paschalnych
  4. Jutro /4 kwietnia/ o godz. 16.00 będzie miało miejsce zbieranie miar na stroje komunijne. Każde dziecko przychodzi z rodzicem.
  5. W czwartek zaś – 7 kwietnia – o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie – próba dzieci przygotowujących się do Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Obecność wszystkich obowiązkowa.
  6. Na piątek – 8 kwietnia – zaplanowana jest Ekstremalna Droga Krzyżowa z Radoryża do Woli Gułowskiej. Dokładne informacje zainteresowani znajdą na tablicach ogłoszeniowych.
  7. Najbliższa niedziela /10.04 / to już Niedziela Palmowa rozpoczynająca w Kościele Wielki Tydzień. Błogosławieństwo palm przed każdą Mszą św.
  8. Taca w najbliższą niedziele będzie zbierana na ogrzewanie kościoła.
  9. W prasie katolickiej: