Ogłoszenia duszpasterskie 32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.11.2021

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie 32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.11.2021

 1. Przed każdą Mszą św. w dniu dzisiejszym modlimy się za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach i za wszystkie dusze czyśćcowe. Przypominamy też, że przez cały listopad możemy składać kartki wypominkowe.
 2. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu  i adoracja z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
 3. Dziękujemy wszystkim, którzy w minionych dniach (do 6 listopada włącznie) gromadzili się w kościele na koronkę do Miłosierdzia Bożego, modlitwy wypominkowe i Mszę św. za zmarłych. Zapraszamy jeszcze i w dniu jutrzejszym /o 8.30 – wypominki; o 9.00 Msza św./
 4. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby gospodarcze parafii.
 5. W minionym tygodniu na odbudowę parkanu przy cmentarzu złożono ofiary: /…………………../
 6. W najbliższy czwartek – 11 listopada – przypada Święto Niepodległości. Msze św. w naszym kościele będą o godz. 10.00 i 12.00. O godz. 12.00 w szczególny sposób będziemy się modlić w intencji naszej Ojczyzny. Serdecznie zachęcamy parafian do udziału we wspólnej modlitwie i prosimy o wywieszenie flag narodowych.  / uwaga: intencja przyjęta pierwotnie na godz. 8.00 będzie odprawiona o godz. 10.00. Za zmianę przepraszamy/
 7. W sobotę – 13 listopada – o godz. 15.00 zaplanowane jest spotkanie formacyjne wszystkich ministrantów.
 8. Na stolikach , obok prasy wyłożone są: obrazki z modlitwą za Kościół Prześladowany, ulotki informacyjne o „Wsparciu dla osób skrzywdzonych wykorzystaniem seksualnym w Kościele” oraz foldery informacyjne o rekolekcjach i różnych spotkaniach duszpasterskich w Siedlanowie.
 9. W najbliższą niedzielę – 14 listopada:
  – przed Mszą św. o godz. 10.00 i 12.00 modlitwy wypominkowe;
  – taca na Caritas Diecezjalną z racji Światowego Dnia Ubogich.
 10. XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – ofiary do puszek /w tym roku będzie to wsparcie ludności Libanu/
 11. W prasie katolickiej:
 12. Odszedł do wieczności:

+ Jan Sławiński z Hordzieży. Jego pogrzeb będzie we wtorek /09 listopada/ o godz. 11.00, poprzedzony modlitwą różańcową

 1. Modlitwa w intencji Misji ……………………..