Ogłoszenia duszpasterskie 31 NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.10.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 31 NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.10.2021

1. W dniu dzisiejszym:
    – po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa;
    – taca na ogrzewanie kościoła / w Zakępiu – na ogrzewanie kaplicy/;
    – przyjmujemy na wypominki.
  2. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą o godzinie 8.00, 10.00, 12.00. Przed każdą Mszą św. wypominki, a po Mszy św. o godz. 12.00 procesja żałobna na cmentarz. /Po procesji święcenie nagrobków/
  3. We wtorek Dzień Zaduszny. Msze św. będą o godzinie 8.00, 10.00, 12.00 i 16.00. Przed każdą Mszą św. wypominki, a po Mszy św. o godz. 12.00 procesja za zmarłych na cmentarz.
  4. Z powodu rozwoju epidemii nie będzie modlitw wypominkowych w poszczególnych wioskach.
  5. Wszystkich zachęcamy serdecznie aby chcieli przyjść z pomocą swoim bliskim zmarłym poprzez modlitwę w domach rodzinnych, udział w Mszach św., ofiarowanie odpustów/do 8 listopada włącznie/. Możemy też nadal złożyć kartkę  wypominkową.
  6. Od 3 do 8 listopada wł. zapraszamy też codziennie na godz. 9.00 na Msze św. za wszystkich zmarłych, szczególnie zaś tych, których polecamy w wypominkach. Pół godziny wcześniej /o godz. 8.30/ zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego połączoną z wypominkami.
  1. Mieszkańców Józefowa i Zakępia zapraszamy do kaplicy w środę /3.11/ na godz. 17.30 – najpierw wypominki, następnie Msza św.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy wszystkich na Msze św. i adorację Eucharystyczną.
  3. Przypominamy, że od 3 listopada Msze św. popołudniowe w zwykłe dni będą sprawowane o godz. 16.00, a we wtorki i czwartki o godz. 7.00
  4. W Najbliższą niedzielę – 7 listopada:
    – po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie NS i adoracja z racji pierwszej niedzieli miesiąca;
    – taca na potrzeby gospodarcze.\
  5. Odeszli do wieczności:

+ Cecylia Mierzwińska pochodząca z Hordzieży

+ Marian Bielski z Hordzieży