Ogłoszenia duszpasterskie 29 NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.10.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 29 NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.10.2021

1. Zmarł ks. prałat Stanisław Dzyr, wieloletni proboszcz parafii Adamów, który jako emeryt często pomagał w kaplicy w Zakępiu. Jutro /18.10/ o godz. 19.00 będzie w Adamowie sprawowana za niego Msza św. przez kapłanów z dekanatu. Pogrzeb zaś odbędzie się w Adamowie we wtorek o godz. 12.00
  2. Nauczycielom z Zespołu Szkół dziękujemy za przewodniczenie ostatniemu w tym roku nabożeństwu fatimskiemu, a mieszkańcom Serokomli z ulic: Warszawskiej, Kościelnej i Nadstawnej za przygotowanie świątyni i placu.
  3. W dniu dzisiejszym:
    przed każdą Mszą św. nabożeństwo wypominkowe
    – po Mszy św. o godz. 10.00 nabożeństwo różańcowe.
  4. Rodzinna Niedziela w Adamowie /szczegóły na plakatach /
  5. Taca na potrzeby gospodarcze parafii
  6. Zachęta do szczepień przeciwko Covid – 19 /………………………/
  7. Pracownicy Zespołu Szkół w Wojcieszkowie dziękują wiernym naszej parafii za udział w zbiórce funduszy na „Pomoc dla Dawida Śliwińskiego”. Podczas zbiórki zebrano 8760,68 zł.
  8. Przez ostatnie dwa tygodnie na odbudowę parkanu złożono ofiary /…………/
  9. W zakrystii przyjmujemy wypełnione kartki wypominkowe. Czyste zaś kartki wyłożone są na stolikach z prasą oraz w zakrystii. Przypominamy o podawaniu adresu na przekazywanej kartce.
  1. Ponawiamy apel o zachowanie porządku na cmentarzu i podstawową segregację odpadów /…………………………/
  2. W najbliższą niedzielę /24.10/ taca będzie zbierana na potrzeby misji katolickich.

10.W prasie katolickiej:

11.Modlitwa przez wstawiennictwo św. Józefa ……………..