Życzenia imieninowe dla Wikariusza Parafii Serokomla Księdza Artura Petkowicza

Powiększ obraz

W niedzielę 10 października na Mszy Świętej o godzinie 12.00 modliliśmy się w intencji księdza Artura z okazji imienin. Był to też czas, kiedy mogliśmy w szczególny sposób podziękować księdzu Arturowi za obecność wśród nas. Wielu wzruszeń i uśmiechu na twarzy dostarczyli poszczególni reprezentanci grup parafialnych, którzy nie szczędzili ks. Arturowi ciepłych słów i pięknych kwiatów. Dla wszystkich był to piękny i szczególny moment.

“Drogi Księże Arturze!
Przyjmij te kwiaty i życzenia, które w imieniu scholi parafialnej, katechetów, Rady Parafialnej, Służby Liturgicznej Ołtarza a przede wszystkim całej naszej rodziny parafialnej pragniemy Ci dzisiaj złożyć.
Niech Dobry Bóg otacza Cię swoimi łaskami, czuwa nad Tobą i podtrzymuje swoim ramieniem zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Niech Maryja, Matka Różańcowa będzie Twoją tarczą i obroną. Niech otacza Cię matczyną opieką oraz wypełnia Twoje serce wytchnieniem, nadzieją, miłością i dziękczynieniem. Życzymy Ci, abyś był po prostu szczęśliwy, spełniony i zakochany w Panu Bogu.
Dziękujemy Ci za ogromny trud jaki wkładasz w pracę w naszej parafii. Każdego dnia ogarniamy Cię modlitwą, dziękując Bogu że jesteś z nami. Zwłaszcza teraz, w czasie modlitwy różańcowej, modlimy się by nie zabrakło Ci sił i ciągłej potrzeby bycia z Bogiem i ludźmi. ”