ZAPRASZAMY NA SZCZEPIENIE PRZECIW COVID- 19

Powiększ obraz

Dnia 20 października 2021 r. (środa) w godz. 900 – 1500 na placu przy ulicy Kościelnej 3 w Serokomli (stare przedszkole). Również w tym dniu odbędą się SZCZEPIENIA UZUPEŁNIAJĄCE TRZECIĄ DAWKĄ !

SZANOWNI MIESZKAŃCY GMINY SEROKOMLA !
Dnia 20 października 2021 r. (środa) w godz. 9:00 – 15:00 na placu przy ulicy Kościelnej 3 w Serokomli (stare przedszkole).
ZAPRASZAMY NA SZCZEPIENIE PRZECIW COVID- 19, jednorazową szczepionką Johnson&Johnson. Wcześniejsza rejestracja nie jest konieczna. Prosimy o zabranie ze sobą dowodów osobistych. Bezpośrednio po szczepieniu wydawane będą Unijne Certyfikaty Covid.
Również w tym dniu odbędą się SZCZEPIENIA UZUPEŁNIAJĄCE TRZECIĄ DAWKĄ ! Jeśli minęło pół roku od pełnego zaszczepienia, można skorzystać i zaszczepić się trzecią dawką uzupełniającą PFIZER.
WARUNEK KONIECZNY!
Do 18.10.2021 r. (poniedziałek) do godziny 1545 należy zapisać się na listę w Urzędzie Gminy Serokomla (sekretariat) osobiście lub telefonicznie nr tel. 25 755 45 02 w celu ustalenia godziny szczepienia.