Ogłoszenia duszpasterskie 26 NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.09.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 26 NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.09.2021

1. W dzisiejszą niedzielę:
    – po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z dziećmi klas III oraz ich rodzicami przed uroczystością Pierwszej Komunii św. /poświęcenie różańców i wręczenie dzieciom/.
    – o godz. 13.30 w Bronisławowie Dużym Msza św. polowa z okazji odsłonięcia i poświęcenia tablicy upamiętniającej zamordowanych przez Niemców mieszkańców tej miejscowości.
    – liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnej Eucharystii oraz przystępujących do Komunii św.
  2. Na odbudowę parkanu przy cmentarzu w minionym tygodniu złożono ofiary:/…………………….. / Bóg zapłać.
  3. Przypominamy, że nasza parafia ma od miesiąca nowy numer konta bankowego, którym należy się posługiwać dokonując wpłat na rzecz parafii:

71 9203 0002 0022 8231 2000 0010

1. W najbliższy piątek rozpocznie się miesiąc październik. Zachęcamy do codziennego udziału w modlitwie różańcowej, która każdego dnia będzie o godz. 16.15. Msza św. zaś bezpośrednio po różańcu. Osoby starsze, chore i innych, którzy z różnych racji nie mogą przychodzić na różaniec do świątyni zachęcamy usilnie aby czynili to w swoich domach – najlepiej modląc się wspólnie.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do udziału w Eucharystii i w adoracjach Najświętszego Sakramentu w te dni.
  3. Najbliższa niedziela – 3 października:
    – będzie pierwszą niedzielą miesiąca. Procesja Eucharystyczna z tej racji będzie po Mszy św. o godz. 8.00;
    – 82 rocznica Ostatniej Bitwy Obronnej 1939 roku połączona ze Świętem 19 Lubelskiej Brygady Zmechanizowanej. Zapraszamy wszystkich serdecznie na Mszę św. o godz. 10.00, po której odbędzie się przemarsz na cmentarz, modlitwa za wszystkich zmarłych , poległych i pomordowanych, złożenie wieńców, Apel Poległych, salwa honorowa, powrót na przykościelne błonia na dalszą część uroczystości /przemówienia, pokazy sprzętu, inscenizacje/;
    – po Mszy św. o godz. 12.00 modlitwa różańcowa.
  4. W prasie katolickiej: