Ogłoszenia duszpasterskie XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.07.2021

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.07.2021

  1. We wtorek, 13 lipca o godzinie 20.00 rozpocznie się kolejne nabożeństwo fatimskie, któremu przewodniczy KRK z Zakępia. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.
  1. W środę 14 lipca o godzinie 11.00 w Józefowie Dużym, odbędzie się Uroczystość upamiętniająca ofiary mordu w Józefowie Dużym i Męczeństwa Wsi Polskiej. Wójt Gminy Serokomla p. Piotr Chaber i Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Serokomli , p. Justyna Gruba, serdecznie zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w tej podniosłej uroczystości. Uroczystość rozpocznie się Mszą świętą polową, w intencji pomordowanych w Józefowie Dużym o godzinie 11.00. Po Mszy świętej zaplanowane są okolicznościowe przemówienia i złożenie kwiatów w miejscu okrutnego mordu. Bardzo serdecznie wszystkich parafian zapraszamy w tym dniu do Józefowa Dużego, aby wesprzeć swoją modlitwą wszystkich pomordowanych.
  1. W przyszłą niedzielę, 18 lipca w kościele parafialnym w Adamowie odbędzie się rejonowa ,,Rodzinna Niedziela”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00 – Koronką do Miłosierdzia Bożego. Następnie konferencja na temat   ,, Zadania rodziny chrześcijańskiej”, adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza święta w intencji rodzin. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  1. Także w przyszłą niedzielę, 18 lipca w naszej parafii gościć będziemy znanego nam już wszystkim paulina,   o. Marka Kowalskiego, który wygłosi Słowo Boże, a   po każdej Mszy świętej zbierze ofiary do puszek na budujące się Sanktuarium Maryjne na Ukrainie.
  1. Na prace związane z odbudową parkanu w minionym tygodniu złożono ofiarę : /………………………../
  1. W prasie katolickiej:
  1. Modlitwa przez wstawiennictwo św. Józefa