Ogłoszenia duszpasterskie TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA –27.06.2021

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA –27.06.2021

 1. Dziś nasza wspólnota parafialna przeżywa wizytację kanoniczną, której dokonuje ks. Biskup Grzegorz Suchodolski, biskup pomocniczy diecezji siedleckiej. Módlmy się o błogosławione owoce tego wydarzenia. Przypominamy program wizytacji :

  –  9.45  –   Ingres ks. biskupa /wspólnota parafialna czeka przed świątynią/

  – 10.00 – Msza św. pod przewodnictwem ks. biskupa

  – 11.00 – 11.45 spotkanie na plebanii z Radą Parafialną /duszpasterska i ekonomiczna/

  – 12.00 –  Msza św. pod przewodnictwem ks. biskupa /uczestniczą w niej wszystkie grupy parafialne: ministranci, lektorzy młodsi i starsi, Koła Żywego Różańca, schola, Caritas, Kandydaci do sakramentu bierzmowania, inne/

  – 13.00 – 13.40 – spotkanie ks. biskupa z grupami parafialnymi/w kościele

  – 13.45 – 14.00 – nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych /………../

 2. We wtorek przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy wszystkich na Eucharystię o godz. 7.00 i 17.00. Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W Zakępiu zaś o godz. 10.00 będzie uroczystość odpustowa związana z Patronami kaplicy. Zapraszamy do udziału w odpuście nie tylko mieszkańców Zakępia i Józefowa ale i z całej parafii.
 3. Panu Organiście Pawłowi, który we wtorek będzie obchodził imieniny, życzymy Bożego błogosławieństwa, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym oraz życzliwości od wszystkich ludzi.
 4. W piątek – 2 lipca – Diecezjalny Dzień Chorego obchodzony w Kodniu. Zachęcamy chorych i ich rodziny do uczestnictwa.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy serdecznie do udziału we Mszy św.
 6. W najbliższą niedzielę – 4 lipca – po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja Eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca.