Ogłoszenia duszpasterskie SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY – 9.05.2021

Ogłoszenia duszpasterskie SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY – 9.05.2021

1. Dziękujemy serdecznie kanonikowi Mieczysławowi Milczarczykowi z Radoryża za przewodniczenie w dniu wczorajszym sumie odpustowej ku czci św. Stanisława, Patrona naszej parafii. Słowa wdzięczności kierujemy również do wszystkich innych osób, które były zaangażowane w dobre przygotowanie i przeżycie tej Uroczystości (……..)
  2. Trwają prace przy odbudowie kamiennego parkanu przy cmentarzu od strony północnej. Składamy serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy włączają się w różne prace pomocnicze oraz składają grosz ofiarny.
  3. W minionym tygodniu na odbudowę parkanu złożono ofiary: /……………/
  4. W tym tygodniu odbędą się ostatnie spotkania z dziećmi klas trzecich oraz ich rodzicami przed uroczystością Pierwszej Komunii Świętej. Spotkania są zaplanowane w poniedziałek i czwartek o godz. 14.00
  5. W piątek zaś – 14.05 – o godz. 15.00 zaplanowana jest pierwsza spowiedź św. tych dzieci. Możliwość spowiedzi będzie też oczywiście dla wszystkich domowników. Prosimy wszystkich zainteresowanych o przyjście na godz. 15.00, bo będą zaproszeni kapłani do pomocy.
  6. W piątek też rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego
  7. Uroczystość I Komunii Św. będzie w sobotę – 15.05 – o godz. 10.00, a w niedzielę (16.05) dzieci te zapraszamy również na godz. 10.00
  8. W niedzielę – 16.05 – o godz. 12.00 będzie Rocznica I Komunii Św. Spowiedź tych dzieci/z klas IV/ będzie każdego dnia podczas nabożeństw majowych. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę .Spotkanie przygotowujące do rocznicy zaplanowane jest na jutro o godz. 15.30
  9. W najbliższy czwartek -13.05- zapraszamy o godz. 20.00 na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. O przygotowanie rozważań prosimy Kandydatów do bierzmowania, a kościoła i placu rodziców dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii Św.
  10. W tym tygodniu zaplanowane są kolejne poświęcenia według następującego planu: /……………../
  11. W najbliższą niedzielę – 16.05 – taca tzw. inwestycyjno-gospodarcza
  12. Odeszła do wieczności:

+ Kazimiera Boreczek z Józefowa Dużego