Ogłoszenia duszpasterskie TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04.2021

Ogłoszenia duszpasterskie TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04.2021

1. W dzisiejszą niedzielę:
    – po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dzieci klas trzecich oraz ich rodziców przed uroczystością Pierwszej Komunii Świętej;
    – o godz. 12.00 Msza św. w intencji pomordowanych w Józefowie w 81 r. tego tragicznego wydarzenia;
    – taca na ogrzewanie kościoła.
  1. Zachęcamy naszych parafian i wszystkich ludzi dobrej woli do finansowego wspierania parafii poprzez wpłaty na konto bankowe nr   47 9203 0002 0021 7437 2000 0010.

Dziękujemy jednocześnie tym, którzy już to uczynili wpłacając różne sumy z przeznaczeniem na odbudowę parkanu, remont organów, bądź ogólne potrzeby parafii. Bóg zapłać.

1. Na tablicach ogłoszeniowych /w kruchcie kościoła i na placu kościelnym/, zainteresowane osoby znajdą następujące informacje:
    – zaproszenie na Dzień Otwarty I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny w Siedlcach;
    – zaproszenie na premierę w kinie internetowym filmu „Wyrok Na Niewinnych”.
  1. W najbliższy piątek – 23.04 – przypada Uroczystość Św. Wojciecha BM, Głównego Patrona Polski. Zapraszamy do udziału w Eucharystii. Z racji uroczystości wolno w tym dniu spożywać pokarmy mięsne.
  2. Najbliższa niedziela ( 4 N. Wielkanocy ) nazywana jest Niedzielą Dobrego Pasterza i rozpoczyna w Kościele Tydzień modlitw o powołania kapłańskie. Taca będzie zbierana na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji.
  3. W prasie katolickiej:
  4. Odeszli do wieczności:

+ Adam Leszko z Zakępia

+ Barbara Gontarz z Zakępia – pogrzeb dziś o godz. 13.45 /o 13.15  różaniec/

1. Modlitwa do św. Józefa …………………