Ogłoszenia duszpasterskie DRUGA NIEDZIELA WIELKANOCNA CZYLI NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 11.04.2021

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie DRUGA NIEDZIELA WIELKANOCNA CZYLI NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 11.04.2021

  1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna też w Kościele 76 Tydzień Miłosierdzia. Błagajmy Boga o Jego miłosierdzie dla nas samych i całego świata zwłaszcza w obecnej, jakże trudnej sytuacji zagrożenia zdrowia, życia i różnych ograniczeń związanych z panującą epidemią.
  2. Ofiary składane dzisiaj na tacę są – jak co roku – przeznaczone są na dzieła miłosierdzia świadczone przez diecezjalną Caritas.
  3. Bóg zapłać za ofiary pieniężne złożone w minionym tygodniu na odbudowę parkanu przy cmentarzu: /…………………../
  4. W najbliższą niedzielę – 18 kwietniaw kościele parafialnym o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji ofiar okrutnego mordu dokonanego przez Niemców w Józefowie. Mszę św. ofiarował wójt naszej Gminy. Serdecznie zapraszamy.
  5. Również w najbliższą niedzielę, po Mszy św. o godz. 10.00 zaplanowane jest kolejne spotkanie dzieci klas trzecich oraz ich rodziców przed uroczystością Pierwszej Komunii Świętej.
  6. Taca w przyszłą niedzielę (18.04) będzie zbierana na ogrzewanie kościoła.
  7. W prasie katolickiej:
  8. Modlitwa do św. Józefa: …………………..