Ogłoszenia duszpasterskie PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 5.04.2021

Ogłoszenia duszpasterskie PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 5.04.2021

1. Drugi dzień Wielkanocny to dzień KUL-u i wyższych uczelni katolickich. Modlimy się za pracowników i studentów oraz wspieramy ofiarami składanymi na tacę.
  2. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakimkolwiek stopniu pomogli w przygotowaniach oraz przeżyciu Świąt Wielkanocnych, a w szczególności:
    – osobom, które udekorowały świątecznie kościół oraz wykonały dekoracje kaplicy przechowania NS. i grobu PJ., a były to: ks. Artur, pani Ewa Krawiec wraz z synem Piotrem, pani Bożena Pytlik i Agata Szymanek oraz panowie Michał Piętosa, Tomasz Boreczek i Piotr Stolarczyk. Serdeczne Bóg zapłać;
    – paniom katechetkom;
    – panu organiście i panu kościelnemu;
    – liturgicznej służbie ołtarza z ks. Arturem na czele – Lektorom i kantorom- bieli procesyjnej, mężczyznom od baldachimu;
    – strażakom z miejscowej OSP oraz młodzieżówce strażackiej;
    – członkom pocztów sztandarowych.
  3. Osobne podziękowanie składamy PSP z Łukowa za darowiznę maseczek i płynów do dezynfekcji.
  4. Trwa Nowenna do Bożego Miłosierdzia przed niedzielą Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy codziennie wszystkich parafian na Mszę św. i Nowennę. Dziś ta Nowenna po Mszy św. o godz. 10.00
  1. W środę – 7.04 – o godz. 15.00 zapraszamy dzieci klas trzecich wraz z rodzicami po odbiór strojów I-komunijnych.
  2. W najbliższy piątek /9.04/ z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Najbliższa niedziela /11.04 /to NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Taca w tym dniu będzie zbierana na dzieła miłosierdzia świadczone przez diecezjalną CARITAS.
  4. Odeszli do wieczności:

+ Stefan Sobiszek z Czarnej

+ Jan Piotrowski z Bronisławowa Dużego – pogrzeb jutro o godz. 15.30

+ Andrzej Fiodosiej z Bronisławowa Małego – pogrzeb w środę o 13.30  Ps. oba pogrzeby poprzedzi modlitwa różańcowa