Dekoracja oraz ogłoszenia WIELKI PIĄTEK – 02.04.2021

Ogłoszenia WIELKI PIĄTEK – 02.04.2021

1. Dziś można uzyskać odpust zupełny za adorację krzyża.
  2. Adoracja przy Grobie Pana Jezusa do godz. 21.00. Od godz. 20.00 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.
  3. Jutro / Sobota/ 2 dzień Nowenny do Miłosierdzia Bożego, która rozpocznie się pół godziny przed zakończeniem adoracji, a więc o 18.30
  4. Osoby odpowiedzialne za procesję rezurekcyjną prosimy o wcześniejszą troskę o sztandary i feretrony oraz dobór osób, które je niosą.
  5. Jutro początek adoracji od godz. 7.00 a WIGILIA PASCHALNA O GODZ. 19.00. Zachęcamy przez cały dzień do adoracji zwłaszcza według znanego nam grafiku. Prosimy o włączanie się w adorację Kół Żywego Różańca.
  6. Na Wigilię Paschalną przynosimy świece/Paschaliki lub inne/, które zapalimy w momencie odnawiania przyrzeczeń chrztu św.
  7. Poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny według następującego porządku:
    W kościele parafialnym o godz. 8.00 i 9.00 i 12.00/kościół i w razie potrzeby plac wokół kościoła/
    – O godz. 10.00 poświecenia pokarmów w wioskach:

I trasa: Leonardów, Poznań, Pieńki, Wola Bukowska, Nowa Ruda ,Ruda i Wólka   /1ks./

II trasa: Czarna, Bielany, Zakępie, Józefów, Bronisławów Duży   /1 ks/ i ew. Kol. Wólka oraz Karolina    /jeżeli zostaną zgłoszone/

Uwaga: do koszyczka ze święconką możemy dołożyć małą butelkę z wodą, która zostanie poświęcona / …………. /.  Nie będzie bowiem innego poświęcenia wody, którą zabieramy do naszych domów.

Prosimy o przysłanie pojazdów i dowożenie kapłanów do kolejnych wiosek.

1. Msza Św. Rezurekcyjna /Niedziela/ – 6.00