Ogłoszenia duszpasterskie TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 7.03.2021

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 7.03.2021

 1. W dzisiejszą niedzielę:
  – przed każdą Mszą św. modlitwy wypominkowe;
  – po Mszy św. o godz. 10.00 adoracja z racji pierwszej niedzieli miesiąca;
  – Gorzkie żale oraz spotkanie formacyjne z lektorami (w salce kościoła);
  – taca na ogrzewanie kościoła.
 2. Wszystkim paniom z okazji jutrzejszego święta kobiet składamy jak najserdeczniejsze życzenia /…………………/ Jutro zaś zapraszamy na Mszę św., podczas której będziemy prosić Boga i Matkę Bożą o wszelkie potrzebne wam łaski.
 1. Nadal poszukujemy jakiegoś przenośnego magazynu na narzędzia i materiały na czas prac przy parkanie cmentarnym. Może to być blaszany garaż, niewielki kontener lub coś podobnego. Ewentualne zgłoszenia kierujemy do ks. proboszcza.
 1. Zachęcamy osoby indywidualne oraz Koła Różańcowe do składania ofiar na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego.
 2. Na odbudowę zaś parkanu w minionym tygodniu złożono ofiary: ……………….
 3. Wszystkich parafian zachęcamy serdecznie do udziału w nabożeństwach wielkopostnych, w Drodze krzyżowej i Gorzkich żalach.
 1. Obok stolika z prasą, po południowej str. kościoła, jest stolik z różnymi materiałami, w które możemy się zaopatrywać składając do koszyczka dobrowolną ofiarę na cele parafialne………
 1. W najbliższą niedzielę – 14 marca – rozpoczną się w naszej parafii 3-dniowe rekolekcje wielkopostne, którym będzie przewodniczył ks. Waldemar Tkaczuk, proboszcz parafii Woskrzenice. Msze św. rekolekcyjne w niedzielę o zwykłej porze, dalszy zaś program zostanie podany w dniu rozpoczęcia /jak w ub. lata /
 2. Odeszli do wieczności:

+ Czesław Wojciechowski z Leonardowa

+ Kazimiera Wrzosek z Zakępia

+ Stefan Nawrocki z Bronisławowa Dużego

+ Edward Bieniek z Hordzieży