Ogłoszenia duszpasterskie CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.01.2021

Ogłoszenia duszpasterskie CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.01.2021

1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii Przedstawicieli WSD naszej diecezji, którzy razem z nami modlą się podczas każdej Mszy św. i zbierają tacę na potrzeby Uczelni kształcącej przyszłych kapłanów.
    –  po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z dziećmi klas trzecich oraz ich rodzicami przed Pierwszą Komunią Świętą.
  2. W najbliższy wtorek – 2 lutego – przypada święto Ofiarowania Pańskiego, które nawiązuje do tajemnicy Narodzenia Pańskiego. Zapraszamy na Msze św., które będą sprawowane o godz. 10.00 i 16.00. Gromnice zaś, które są znakiem Chrystusa, „Światłości świata” będą błogosławione podczas każdej Mszy św. Dzień Życia Konsekrowanego, taca na zakony klauzurowe w diecezji.
  3. W najbliższą piątek – 5 lutego – przypada kolejna rocznica święceń biskupich Pasterza Diecezji. Zachęcamy wszystkich parafian do modlitwy w intencji ks. biskupa, zwłaszcza podczas Eucharystii.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do udziału we Mszy św.
  5. W najbliższą niedzielę – 7 lutego:
    – po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z racji pierwszej niedzieli miesiąca;
    – taca na ogrzewanie kościoła.
  6. Odeszły do wieczności:

+ Krystyna Jarosławska z Czarnej

+ Barbara Górczyńska z Zakępia