INTENCJE MSZALNE w dniach /02.11. do 08.11./

Powiększ obraz

INTENCJE MSZALNE w dniach /02.11. do 08.11./

PONIEDZIAŁEK – 02.11. WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

8.00 + Janina i Władysław Wrzosek

10.00 + Henryk, Weronika, Apoloniusz, Jerzy i Adam Węgrzynowicz, Henryk i Miron Bancerz, Jan Stos, Bożena Kamińska, Wojciech Kosiarecki

12.00 + Marianna Bielska, Józefa, Władysław Czyżo, Kazimierz Wawrzyńczak, Apolonia, Aleksander i Wacław Bielscy, Witold Sępoch

16.00 + Roman, Julianna, Wiktor i Jan Grygliccy, Janina, Feliks i Zofia Brygoła, zm. dziadków z obydwu stron

16.00 + Marianna Kowalska (30 dz.po śm.)

 

WTOREK – 03.11.  

7.00 + Lucyna i Apoloniusz Warpas , Kazimiera i Jerzy Cąkała

7.00 + za dusze w czyśćcu cierpiące

7.30 + Małgorzata Stec

7.30 + Władysław Ponikowski

8.30 NABOŻEŃSTWO WYPIMINKOWE ZA ZMARŁYCH POLECANYCH TEGOROCZNYCH WYPOMINKACH

9.00 MSZA ŚWIĘTA ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYPOMINKACH

 

ŚRODA   – 04 .11.

8.30 NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE

9.00 MSZA ŚWIĘTA ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYPOMINKACH

16.00 + Jan Sępoch (4r.śm.), Romana Chojęta

16.00 + Jan (w r.śm.) i Helena Całuch, Katarzyna i Józef Zielińscy, Monika i Franciszek Cybul

16.30 + Józef Szczepański

16.30 + Eugenia Ponikowska

 

CZWARTEK – 05.11.             

7.00 + Kazimierz i Jerzy Wróblowie                    

7.00 + Janina i Jan Mućko, zm. rodziców i dziadków

7.30 + Małgorzata Stec

7.30 + Władysław Ponikowski

8.30 NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE

9.00 MSZA ŚWIĘTA WYPOMINKOWA

 

PIĄTEK – 06.11. /PIERWSZY MIESIĄCA/

8.30 NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE

9.00 MSZA ŚWIĘTA WYPOMINKOWA

16.00 …………………………………………………………………………………..- zarezerwowana

16.00 ………………………………………………………………………………….-zarezerwowana   

16.30 + Małgorzata Stec

16.30 + Czesław Szymanek

 

SOBOTA – 07.11 . /PIERWSZA MIESIĄCA/

8.30 NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE

9.00 MSZA ŚWIETA WYPOMINKOWA

16.00 + Teresa Pietruszka, Marian, Janina, zm. z rodz. Kowalewskich, Pietruszków, Kocielów, dusze w czyśćcu cierpiące

16.00 + Mieczysław Bąbol

16.30 + Małgorzata Stec -of. Monika i Stefano z rodziną

16.30 …………………………………………………………………………………..-zarezerwowana   

 

NIEDZIELA – 08.11.  

8.00 …………………………………………………………………………………..-zarezerwowana

10.00 + Janina (w r.śm.) i Marian Pietruszkowie, Stefania i Władysław Kowalewscy, Mieczysław, Leonard i Marianna Kocielowie, dusze w czyśćcu cierpiące

12.00 ZA PARAFIAN

7.00 ZAKĘPIE  + Monika i Aleksander Kasak