Ogłoszenia duszpasterskie 30 NIEDZIELA ZWYKŁA 25.10.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 30 NIEDZIELA ZWYKŁA 25.10.2020

1. W dniu dzisiejszym:
    – po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa;
    – taca na ogrzewanie kościoła.
  2. W najbliższą środę -28.10- Uroczystość Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, Głównych Patronów Diecezji. Zapraszamy wszystkich na Eucharystię o godz. 17.00
  3. Przypomnienie o dyspensie od niedzielnej Mszy św. i jej warunki /………../
  4. W minionym tygodniu, na remont organów i parkanu złożono dwie ofiary /…………………../ Bóg zapłać.
  5. W niedzielę – 1 listopada – przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą o godz. 8.00, 10.00 i 12.00
  6. W poniedziałek natomiast, w Dniu Zadusznym Msze św. będą o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 16.00. W oba dni Msze św. będą w kościele.
  7. Ze względu na panującą epidemię, w całej diecezji zostały odwołane procesje na cmentarz w dniach 1 i 2 listopada.
  8. 1 i 2 listopada przed każdą Mszą św. będą modlitwy za naszych zmarłych, których polecamy w wypominkach, a w dniach 3 – 7 listopada włącznie będą codziennie modlitwy wypominkowe oraz dodatkowe Msze św. za zmarłych /przed południem/.
  9. Ponawiamy apel o zachowanie porządku na cmentarzu i podstawową segregację odpadów /…………………………/
  10. W zakrystii przyjmujemy wypełnione kartki wypominkowe. Czyste zaś kartki wyłożone są na stolikach obok prasy.
  11. Penitencjaria Apostolska rozszerzyła możliwość zyskania odpustu za zmarłych na cały miesiąc listopad. Codziennie więc będziemy mogli zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie dowolnej modlitwy za zmarłych.
  12. Najbliższa niedziela – 1 listopada – będzie pierwszą niedzielą miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja po Mszy św. o godz. 10.00.
    – taca będzie zbierana na potrzeby gospodarcze.
  13. Odeszła do wieczności:

+ Janina Wrzosek z Bielan /………./

1. modlitwa w intencji Misji Ew.