Imieniny ks. Artura Petkowicza

Powiększ obraz

W niedzielę 4 października 2020 r. na Mszy Świętej o godzinie 10.00, uroczyście obchodziliśmy imieniny ks. Artura Petkowicza. Reprezentanci poszczególnych grup parafialnych: Służby Liturgicznej, Scholi, Kółek Różańcowych oraz Rady Parafialnej, złożyli mu życzenia i podarowali kwiaty w imieniu całej naszej wspólnoty parafialnej.

W jego intencji modliliśmy się podczas Mszy Świętej, prosząc Dobrego Boga o obfitość łask i sił, tak potrzebnych ks. Arturowi do prowadzenia winnicy Pana.

 

Drogi Księże Arturze.

W przededniu imienin przyjmij od naszej scholi moc najszczerszych życzeń.
Życzymy Ci obfitości Łask Bożych, wszelkiej pomyślności, zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń wzbudzonych przez Ducha Świętego, głębokiego pokroju i radości. Życzymy Ci, abyś zawsze otaczał się dobrymi ludźmi i mógł liczyć na wsparcie nie tylko przyjaciół, ale i wszystkich tych, do których zostałeś powołany. Jesteś ogromnym darem dla całej naszej wspólnoty, ale w szczególny sposób dla naszej scholi. Wsparcie, które nam dajesz i dobre słowo, którym pobudzasz  do działania- są dla nas bardzo ważne i inspirujące.
Ogarniamy Cię swoją modlitwą i polecamy Cię opiece Najświętszej Maryi Panny. Niech otacza Cię swoją opieką, daje prawdziwe ukojenie i prowadzi drogami Swojego Syna.
Szczęść Boże.

Drogi Księże Arturze.

Z okazji imienin, pragniemy złożyć Ci w imieniu Służby Liturgicznej najszczersze życzenia.
Niech Dobry Bóg czuwa nad Twoim życiem, niech darzy Cię łaską zdrowia, witalności i siły. Niech każdy dzień będzie dla Ciebie nowym odkryciem, bogatym w spotkania z dobrymi i inspirującymi ludźmi, bogatym w poznawanie świata i jeszcze głębsze poznanie Boga. Niech Jezus Chrystus zawsze prowadzi Cię swoimi drogami i ścieżkami, a Duch Święty obdarza pełnią swoich darów. Życzymy Ci, by Twoja radość i uśmiech nigdy Cię nie opuszczały, bo dzięki nim i my jesteśmy szczęśliwsi.  Dziękujemy Ci, właśnie za ten uśmiech i poczucie humoru, za to że zawsze możemy liczyć na Twoje dobre słowo i pozytywne nastawienie.
W tym szczególnym czasie polecamy Cię Panu Bogu w naszych modlitwach. Niech Bóg w Trójcy Jedyny błogosławi Ci i czuwa nad Tobą.
Szczęść Boże.