Ogłoszenia duszpasterskie 27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.10.2020

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie 27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.10.2020

 1. Ks. Arturowi z okazji Imienin składamy jak najserdeczniejsze życzenia. Życzymy mu obfitości Bożych łask, apostolskiego zapału, zdrowia, ludzkiej życzliwości i realizacji życiowych planów.
 2. W dniu wczorajszym /3.10/ w naszym kościele i na cmentarzu parafialnym przeżyliśmy Uroczystość związaną z 81 rocznicą ostatniej bitwy Kampanii Polskiej 1939 r. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do dobrego przygotowania i przebiegu tej uroczystości./……………………………./
 3. Na remont organów i odbudowę parkanu w minionym tygodniu złożono ofiary: /………………………………………………………../ Bóg zapłać.
 4. Zachęcamy wszystkich parafian do udziału w codziennej modlitwie różańcowej, która w zwykłe dni jest o godz. 16.15 /przed Mszą św. o 17.00/
 5. W dniu dzisiejszym:
  – po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja, różaniec i procesja eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  – 10 jubileuszowa pielgrzymka mężczyzn do Pratulina /wyjazd na własną rękę/
  – taca – zgodnie z decyzją Ojca Świętego – na potrzeby Stolicy Apostolskiej
 6. Możemy już zaopatrywać się w kartki wypominkowe, które wyłożone są na stolikach obok prasy. Zgodnie z długoletnią tradycją, razem z ofiarą wypominkową każda rodzina składa też ofiarę na całoroczne utrzymanie cmentarza. Czytelnie wypełnione kartki wypominkowe przynosimy do zakrystii.
 7. W najbliższą sobotę – 10.10 – przeżywać będziemy Uroczystość Odpustową poświęconą uczczeniu Matki Bożej Różańcowej. Sumie odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył oraz wygłosi Słowo Boże Bogusław Mich, proboszcz parafii Tuchowicz. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej uroczystości wszystkich parafian i gości.
 8. W najbliższą zaś niedzielę – 11 października:
  obchody XX Dnia Papieskiego
  – po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia
  – taca gospodarcza.
 9. Odeszła do wieczności:

+ Marianna Kowalska z Pieniek