Ogłoszenia duszpasterskie 26 NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.09.2020

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie 26 NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.09.2020

 1. W dniu dzisiejszym:
  – po Mszy św. o godz. 10.00 kolejne spotkanie dzieci klas trzecich, które przygotowują się do uroczystości Pierwszej Komunii św. Na spotkaniu zostaną poświęcone różańce i rozdane dzieciom;
  – również po Mszy św. o godz. 10.00 zaplanowane jest spotkanie formacyjne dorosłych lektorów / w salce przykościelnej/. Zapraszamy na to spotkanie również nowe, dorosłe osoby, które chciałyby czytać w kościele Pismo Św.
  – taca na ogrzewanie kościoła.
 2. W minionym tygodniu na remont organów i odbudowę parkanu złożono ofiary: /……………………./
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy wszystkich na Mszę św. o godz. 17.00 a 45 minut wcześniej na modlitwę różańcową /od czwartku 1.10/. Starszych i chorych zachęcamy do odmawiania różańca w domu, najlepiej całą rodziną.
 4. W październiku Msze św. będą sprawowane tylko po południu o godz. 17.00 a różaniec 45 minut wcześniej, czyli o 16.15
 5. W najbliższą sobotę – 3 październikaprzeżywać będziemy w naszej parafii 81 rocznicę ostatniej bitwy kampanii wrześniowej 1939 roku. Zapraszamy wszystkich serdecznie na Mszę św. o godz. 12.00, po której odbędzie się przemarsz na cmentarz i dalszy ciąg uroczystości: przemówienia, uroczysty Apel Pamięci, złożenie wieńców, salwa honorowa.
 6. Najbliższa zaś niedziela /4.10/ będzie pierwszą niedzielą miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja, różaniec i procesja Eucharystyczna będą po Mszy św. o godz. 10.00;
  – taca będzie przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej /decyzja Ojca Świętego Franciszka/;
  – 10 jubileuszowa pielgrzymka mężczyzn do Pratulina. Dokładny program zainteresowane osoby znajdą na tablicy informacyjnej i w Internecie. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej pielgrzymce.