Ogłoszenia duszpasterskie 25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.09.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.09.2020

1. Nauczycielom z naszej szkoły dziękujemy serdecznie za przewodniczenie nabożeństwu fatimskiemu (13.09), a mieszkańcom Hordzieży za piękne przygotowanie placu i świątyni na to wydarzenie. O przygotowanie kolejnego nabożeństwa fatimskiego (ostatniego w tym roku) prosimy pracowników Gminy, a świątyni i placu mieszkańców Woli Bukowskiej.
  2. W dzisiejszą niedzielę:
    – po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z dziećmi klas trzecich oraz ich rodzicami przed uroczystością Pierwszej Komunii Św.
    – taca na remont organów.
  3. Na remont organów i odbudowę parkanu w minionym tygodniu złożono ofiary: /………………………………………/. Bóg zapłać.
  4. W najbliższą środę – 23.09 – o godz. 18.00 zaplanowane są katechezy chrzcielne, na które zapraszamy rodziców i chrzestnych. Chrzest św. będzie zaś w niedzielę 27 września o godz. 12.00
  5. W najbliższą niedzielę – 27 września – zaplanowane są:
    – po Mszy św. o godz. 10.00 kolejne spotkanie dzieci klas trzecich, które przygotowują się do uroczystości Pierwszej Komunii św. Na spotkanie zapraszamy też rodziców tych dzieci;
    – również po Mszy św. o godz. 10.00 zaplanowane jest spotkanie formacyjne dorosłych lektorów / w salce przykościelnej/. Zapraszamy serdecznie. Zapraszamy również nowe, dorosłe osoby, które chciałyby czytać w kościele Pismo św.
    taca na ogrzewanie kościoła.
  6. Odszedł do wieczności:

+ Czesław Szymanek z Bielan (Dużych)