Ogłoszenia duszpasterskie 24 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.09.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 24 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.09.2020

1. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej parafialnej pielgrzymce do sanktuarium w Woli Gułowskiej pod przewodnictwem ks. Artura (około 100 osób). Dziękujemy serdecznie scholi młodzieżowej wraz z opiekunami oraz tym, którzy pomagali zabezpieczać bezpieczeństwo podczas marszu.
  2. Mieszkańcom Pieniek dziękujemy zaś za reprezentowanie naszej parafii z wieńcem dożynkowym na dożynkach diecezjalnych w Woli Gułowskiej.
  3. W dzisiejszą niedzielę:
    przed każdą Mszą św. nabożeństwo wypominkowe;
    – o godz. 20.00 nabożeństwo fatimskie /przynieśmy lampiony/;
    – taca na potrzeby gospodarcze.
  4. W minionym tygodniu na remont organów oraz odbudowę parkanu złożono ofiary: /………………………………………./ Bóg zapłać.
  5. Od najbliższej soboty – 19 września – rozpoczynamy spotkania Kandydatów do sakramentu bierzmowania. Spotkanie zaplanowane jest na godz. 10.00
  6. Na najbliższą niedzielę – 20 września – zaplanowane są:
    po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie zapoznawczo-organizacyjne z dziećmi klas trzecich oraz ich rodzicami przed uroczystością Pierwszej Komunii Św. ( 15 maja 2021r. );
    – taca na remont organów.