Piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Patronki Żołnierzy Września w Woli Gułowskiej

We wtorek 8 września 2020 r. z naszej parafii wyruszyła piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Patronki Żołnierzy Września w Woli Gułowskiej.

Pielgrzymi ruszyli na szlak z okazji Uroczystości Odpustowych Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

Tradycja pielgrzymki jest głęboko zakorzeniona w naszej parafii, dlatego każdego roku wyruszamy na pielgrzymi szlak, aby zanieść nasze prośby i pobyć w domu Najświętszej Maryi Panny- naszej Matki. I choć w tym roku, nie wszyscy mogli pójść na pielgrzymkę, miała ona bardzo radosny charakter. Jeszcze mocniej modliliśmy się za wstawiennictwem Matki Bożej o wyproszenie wszystkich łask i wysłuchanie intencji, które nieśliśmy w imieniu własnym i wszystkich duchowych pielgrzymów.

Dziękujemy ks. Arturowi za organizację i prowadzenie tegorocznej pielgrzymki.

Dziękujemy chórowi, który swoim śpiewem i radością poruszał nasze serca i nogi do przemierzania kolejnych kilometrów.

Dziękujemy wszystkim, którzy nieśli krzyż, znak parafii i flagę oraz osobom, które pełniły funkcje porządkowe.

Dziękujemy wszystkim pielgrzymom, którzy ruszyli na pielgrzymi szlak.