Ogłoszenia duszpasterskie 23 NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.09.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 23 NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.09.2020

1. Wyrazy uznania i wdzięczności składamy wszystkim, którzy zaangażowali się w dobre przygotowanie i przebieg tegorocznych Dożynek. W szczególny sposób dziękujemy mieszkańcom Pieniek, którzy byli gospodarzami Dożynek, panu Wójtowi i wszystkim innym zaangażowanym osobom. Słowa wdzięczności kierujemy również do mieszkańców wiosek, z których przyniesiono do kościoła wieńce dożynkowe. Dziękujemy więc serdecznie mieszkańcom: Pieniek, Poznania, Serokomli, Zakępia i Kolonii Zachodniej.
  1. Dziś podczas Mszy św. o godz. 10.00 będzie miało miejsce błogosławieństwo najmłodszych dzieci szkolnych oraz przyborów szkolnych. Po Mszy św. zaś będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja Eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  2. W minionym tygodniu na remont i odbudowę parkanu złożono ofiary: /…………………../
  3. W najbliższy wtorek – 8.09 – przypada Święto Narodzenia NMP.
    Msze św. będą o godz. 8.00 i 17.00. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo ziarna siewnego.
    – Około godz. 8.45 wyruszy(ła) parafialna pielgrzymka piesza do sanktuarium maryjnego w Woli Gułowskiej, a Gospodarze tegorocznych dożynek udadzą(li) się tam z wieńcem dożynkowym.
  4. Na tablicach ogłoszeniowych znajdziemy informacje: o Siedleckim Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców /19.09/
  5. W najbliższą niedzielę – 09 – zapraszamy o godz. 20.00 na kolejne nabożeństwo fatimskie i prosimy o przyniesienie lampionów. O przygotowanie nabożeństwa i przewodniczenie mu prosimy nauczycieli z naszej szkoły. O plac zaś i świątynię prosimy aby zadbali mieszkańcy Hordzieży.
    w przyszłą niedzielę taca tzw. gospodarcza;
    przed każdą Mszą św. modlitwy wypominkowe.
  6. Od jutra będzie można rezerwować terminy intencji na przyszły rok. Przypominamy zasady: /…………………./