Ogłoszenia duszpasterskie 22 Niedziela Zwykła – 30.08.2020

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie 22 Niedziela Zwykła – 30.08.2020

 1. Dziś podczas Mszy św. o godz. 12.00 przeżyjemy dożynki parafialne, dziękując Panu Bogu za tegoroczne zbiory oraz ciężką pracę rolników i wszystkich innych osób związanych z rolnictwem. Zapraszamy serdecznie na wspólną modlitwę.
 2. W minionym tygodniu na odbudowę parkanu złożono ofiary: /……………/
 3. Ogłoszenie pani sołtys z Serokomli /……………/
 4. Dzisiejsza taca jest na remont organów.
 5. We wtorek – 1 września – rozpoczęcie roku szkolno-katechetycznego. Chcemy to wydarzenie przeżyć z Bogiem. Dlatego też zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00 wszystkie dzieci, młodzież, nauczycieli, katechetów i rodziców.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian na Msze św.
 7. Najbliższa niedziela – 6 września – będzie pierwszą niedzielą miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja Eucharystyczna. Również w tę niedzielę –6.09 –na Mszy św. o godz. 10.00 błogosławieństwo najmłodszych dzieci szkolnych oraz przyborów szkolnych.
 1. Zbliża się Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny /8 września/. W Woli Gułowskiej będą w tym dniu Dożynki Diecezjalne./dokładny program wywieszony jest w gablotach/. Główna Msza św. połączona z poświęceniem wieńców dożynkowych i ich prezentacją będzie o godz. 12.00. Z naszej parafii po Mszy św. o godz. 8.00 /około więc 8.50 /wyruszy piesza pielgrzymka do Woli Gułowskiej. Zachęcamy serdecznie do udziału w tej pielgrzymce.
 2. pięknym zwyczajem dożynek są wieńce. Na dożynki diecezjalne do Woli Gułowskiej /8.09/ z wieńcem dożynkowym udadzą się Gospodarze tegorocznych dożynek, a więc mieszkańcy Pieniek.
 3. W prasie katolickiej:
 4. Odeszła do wieczności:

+ Małgorzata Stec z Hordzieży