Ogłoszenia duszpasterskie 21 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.08.2020

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie 21 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.08.2020

  1. Dziś o godz. 12.00 uroczysta Msza św. w intencji strażaków z miejscowej OSP z okazji 95-lecia jej powstania i działalności. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej uroczystości aby wspólną modlitwą wyrazić naszą wdzięczność za ofiarną służbę strażacką i prosić o Boże błogosławieństwo na kolejne lata.
  2. W minionym tygodniu na remont oraz odbudowę parkanu złożono ofiary, za które składamy serdeczne Bóg zapłać. /……………………./
  3. Dzisiejsza taca jest tacą gospodarczą.
  4. Przypominamy o ciągle istniejącym obowiązku zasłaniania w kościele ust i nosa ze względów bezpieczeństwa (epidemia koronawirusa).
  5. Odpowiadając na zapytania wielu rodziców informujemy, że uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w przyszłym roku (2021) zaplanowana jest na sobotę 15 maja o godz. 10.00, zaś Rocznica w niedzielę 16 maja o godz. 10.00
  6. W środę – 26 sierpnia – przypada Uroczystość NMP. Częstochowskiej. Msze św. będą o godz. 00 i 17.00 Zapraszamy.
  7. W piątek – 28 sierpnia – o godz. 17.30 katechezy chrzcielne, przed chrztem, który będzie w niedzielę (30.08) o godz. 10.00
  8. W najbliższą sobotę – 29 sierpnia – w Leśnej Podlaskiej będzie miała miejsce kolejna Diecezjalna Pielgrzymka Kół Różańcowych. Zachęcamy do czynnego udziału w tej pielgrzymce wszystkich, ale zwłaszcza osoby należące do Kół Żywego Różańca.
  9. W najbliższą zaś niedzielę – 30 sierpnia – o godz. 12.00 Msza św. dziękczynno-błagalna w intencji rolników i wszystkich związanych z rolnictwem z racji dożynek. Przypominamy, że Gospodarzami Dożynek będą w tym roku mieszkańcy Pieniek. Wszystkich parafian b. serdecznie zachęcamy do czynnego udziału w tej uroczystości, która z racji panującej epidemii będzie ograniczona tylko do części liturgiczno-modlitewnej.
  10. Odeszła do wieczności:

+ Małgorzata Stec pochodząca z naszej parafii.

Jej pogrzeb zaplanowany jest na wtorek (25.08) o godz. 10.00. Pół godziny wcześniej będzie odmawiany w kościele różaniec w intencji zmarłej.