Ogłoszenia duszpasterskie XX NIEDZIELA ZWYKŁA –16.08.2020

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie XX NIEDZIELA ZWYKŁA –16.08.2020

  1. W dniu dzisiejszym, przeżywamy Dzień Solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Naszymi modlitwami oraz ofiarami składanymi do puszek, po każdej Mszy świętej wspieramy wszystkie ofiary, dotknięte tą straszną tragedią. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. W czwartek 13 sierpnia, przeżywaliśmy kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie. Mieszkańcom Poznania wraz z ich przedstawicielami, składamy serdeczne podziękowania za przygotowanie kościoła i placu, oraz za przewodniczenie modlitwie różańcowej.
  1. W piątek, 14 sierpnia zakończyliśmy duchowe pielgrzymowanie, aby w ten sposób łączyć się duchowo z wszystkimi pielgrzymami idącymi na Jasną Górę, oraz ofiarować naszą modlitwę w ich intencji. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w tych dniach łączyli się w kościele na wspólnej modlitwie. Wyrazy wdzięczności kierujemy do scholii wraz z opiekunami za prowadzenie modlitwy różańcowej oraz piękny śpiew. Bóg zapłać.
  1. W przyszłą niedzielę /23 sierpnia/ na Mszy świętej o godzinie 12.00, będziemy przeżywać uroczystość związaną z 95-leciem powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Serokomli. Już dziś, serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wzięcia czynnego udziału w tej Mszy świętej, aby modlitwą wspierać naszych strażaków jak również ich rodziny.
  1. Także w przyszłą niedzielę ofiary składane na tace, przeznaczone są na prace gospodarcze w parafii.
  1. Dnia 29 sierpnia w Sanktuarium w Leśnej Podlaskiej, odbędzie się pielgrzymka wszystkich Kół Żywego Różańca – pod hasłem ,,Wszystko postawiłem na Maryję.”   Szczegóły umieszczone są na plakacie w tablicy ogłoszeń.
  2. W minionym tygodniu na remont i odbudowę parkanu przy cmentarzu wpłynęły ofiary: /…/
  1. Z naszej rodziny parafialnej w minionym tygodniu odszedł do wieczności:

               śp. Eugeniusz Gmurkowski z Bronisławowa Dużego